Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

Zwroty


Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Klient ma prawo zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty jego dostarczenia. Klient nie ma obowiązku podania przyczyny zwrotu, aczkolwiek zwrócony towar nie może nosić żadnych znaków użytkowania oraz musi być zapakowany w oryginalny karton. Wszystkie elementy muszą znajdować się w paczce. Jeśli przedmiot będzie nosił jakiekolwiek ślady użytkowania, zwrot będzie rozpatrzony negatywnie.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu towaru, prosimy o :

- pobranie Formularza Odstąpienia od Umowy dostępnego TUTAJ,
- wypełnienie formularza i dołączenie go do towaru,
- wysłanie towaru wraz z formularzem na adres:

Pod kloszem Maurycy Chmielecki
Komaszyce 36a 88-100 Inowrocław

Gdy tylko otrzymamy przesyłkę powiadomimy o tym Państwa drogą mailową. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient. Gdy zwrot będzie rozpatrzony pozytywnie zwrócimy wszystkie koszty ( w tym koszty dostarczenia towaru do Klienta) na konto klienta.

Reklamacje


Zanim odbiorą Państwo towar od kuriera prosimy o sprawdzenie czy paczka nie została uszkodzona w transporcie. Jeśli przesyłka nosi zauważalne ślady uszkodzenia prosimy o odmówienie odebrania przesyłki, a następnie kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeżeli paczka jest cała, a towar jest uszkodzony lub niezgodny z opisem i chcą Państwo dokonać reklamacji prosimy o :

- pobranie Formularza Reklamacyjnego dostępnego TUTAJ,
- wypełnienie formularza i dołączenie go do towaru,
- wysłanie towaru wraz z formularzem 
i dowodem zakupu na adres:

Pod kloszem Maurycy Chmielecki
Komaszyce 36a 88-100 Inowrocław

Jeżeli pozytywnie rozpatrzymy reklamację, niezwłocznie zrekompensujemy poniesione przez Państwa koszty. Możliwy jest zwrot kosztów zakupu, naprawa towaru lub wymiana towaru. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie niezwłocznie poinformujemy Państwa o tym uwzględniając szczegółowy opis naszej decyzji oraz odeślemy reklamowany produkt na nasz koszt. Proszę mieć na uwadze, że przedmioty dostępne w sklepie są wykonywane ręcznie, a ich wygląd może nieznacznie różnić się od tego prezentowanego na zdjęciach.

Witryna stworzona na platformie